Maltepe Ferforje

Maltepe Ferforje

Maltepe ferforje firması olarak sizlere en güzel modellerde ferforje modelleri sunuyoruz. Firmamız çok uzun zamandır ferforje sektöründe hizmet verdiği için işimizin uzmanı olduk. Ferforjenin ana maddesi demirdir. Demiri işleyerek şekil verilir ve dilediğiniz her model verilebilir. Böylece birbirinden güzel süsler ve dekor eşyaları ortaya çıkar.

Ferforje birçok alanda kullanılır ve kullanıldığı bölgeyi çok hoş ve zarif gösterir. Balkon korkulukları, pencere korkulukları, soğan ve patates kovası, ekmek dolabı, tuvalet kâğıdı koyma süsü, bahçe demir kapısı ve apartman demir kapısı olmak üzere pek çok alanda kullanılır. Demir ve kaynak sektöründe çalışan herkes birbirinden farklı modellerde ferforje üretiyor ve kaliteli olduğunu bildikleri için bu ürünü her yere yaymaya çalışıyorlar.

Ferforje Kullanım Alanları Nelerdir?

Maltepe ferforje firması olarak ürettiğimiz ferforjeler pek çok alanda kullanılır. Bahçenizde bir hamak, salıncak, masa, sandalye olarak, evinizin giriş kapısı olarak, dekor eşyası olarak, şamdan, avize, sehpa ve yemek masası olarak kullanılabilir. Özellikle bahçelerde kullanılan ferforje modelleri oldukça şık görünüyor ve bu nedenle pek çok kimse ferforje kullanmayı tercih ediyor.

Ferforje modellerde farklı farklı renk tonlarında kullanılabilir. Özellikle beyaz ve siyah renk tonları çok sık tercih ediliyor. Ara renkler olan turuncu, kırmızı, pembe, mor ve mavi de çok kullanılıyor fakat ana renkler daha ağır durduğu için daha fazla tercih ediliyor. Ferforje demir malzemeden üretildiği için istediğiniz renge boyayarak sizlere teslimatını gerçekleştiriyoruz.

Ferforje Özellikleri Nelerdir?

Maltepe ferforje firması olarak yaptığımız tüm ferforjeler %100 kaliteli malzeme ve boyalardan üretilmiştir. Ferforje dediğimiz dekor eşyası aslında demirin işlenmiş halidir. Bizler de demiri işleyerek sizlere en iyi şekillerde sunuyoruz. Demirin ana rengi aslında siyahtır fakat bizler özel demir boyası ile boyayarak istediğiniz hale getiriyoruz. Renk seçeneklerimiz arasında gümüş ve altın rengi de bulunuyor.

Ferforje üretimi, bir demire şekil vermek ve onun kurulumunu yapmak çok zordur fakat bizler Maltepe Ferforje firması olarak her şeyin üstesinden geliyoruz. Tecrübeli elemanlarımız, uzun yılların vermiş olduğu deneyim ve işimizi severek yapmamız bize başarılı olmamız konusunda yardımcı oluyor. Ferforje malzeme kolay kolay eskimez, kırılmaz ve yanmaz. Üzerine cam masa koyduğunuz zamanlarda çok daha şık görünüyor.

Ferforje Fiyatları Hakkında

Ferforje fiyatları oldukça değişkendir. Ferforjenin boyutu, modeli, rengi ve satın alacağınız firma bu konuda önemli kriterler arasında yer alıyor. Firmamızda ise fiyatlar son derece uygun olduğu için bu konuda tereddüt etmenize gerek yok. Ferforjenin uzunluğu arttıkça fiyatlarımızda artış gösteriyor. Modellerden de fiyatlar değişkenlik gösteriyor. Örnek vermek gerekirse bir ferforje masa ille ferforje saksının fiyatı bir olamaz.

Fiyatlarımız hakkında gerekli bilgiyi almak isterseniz firmamızı arayabilirsiniz. Firmamızın ürettiği ferforje modellerini görmek isterseniz firmamızın web sitesini ziyaret edebilirsiniz.